close
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
  
  
     szukaj
strona główna | redakcja | rejestr zmian | statystyka | pomoc | administracja  
Biuletyn Informacji Publicznej
   
Archiwalny Biuletyn Informacji Publicznej
   
   
WYBORY SAMORZĄDOWE 2014:
UCHWAŁA NR 4/14 MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ W PNIEWACH z dnia 21 października 2014 r. w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych dla przeprowadzenia wyborów samorządowych

UCHWAŁA NR 4/14

MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ W PNIEWACH

z dnia 21 października 2014 r.

  

w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych dla przeprowadzenia wyborów do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m.st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 16 listopada 2014 r.

 

               Na podstawie art. 182 § 1 pkt 2 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. Nr 21, poz. 112, z późn. zm.) oraz § 4 ust. 2 uchwały Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 25 sierpnia 2014 r. w sprawie sposobu zgłaszania kandydatów na członków komisji wyborczych, wzoru zgłoszenia oraz zasad powoływania terytorialnych komisji wyborczych i obwodowych komisji wyborczych w wyborach do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m.st. Warszawy oraz w wyborach wójtów, burmistrzów i prezydentów miast Miejska Komisja Wyborcza w Pniewach uchwala, co następuje:

§ 1. 1.Powołuje się obwodowe komisje wyborcze dla przeprowadzenia wyborów samorządowych w dniu 16 listopada 2014 roku w Gminie Pniewy.

  1. Składy Obwodowych Komisji Wyborczych podane są w załącznikach nr 1-7 do niniejszej uchwały.

§ 2. Wykonanie uchwały powierza się urzędnikowi wyborczemu Urzędu Miejskiego Pniewy.

§ 3. 1.Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.

2. Składy obwodowych komisji wyborczych podlegają podaniu do publicznej wiadomości poprzez wywieszenie wykazu w siedzibie Urzędu Miejskiego Pniewy i umieszczenie w Biuletynie Informacji Publicznej. Składy poszczególnych komisji są wywieszane również w ich siedzibach.

PRZEWODNICZĄCY MIEJSKIEJ

KOMISJI WYBORCZEJ W PNIEWACH

Milena Łuczak

 
informacje udostępnił:Anna Straśko
informacje wytworzył:Milena Łuczak
data udostępnienia: 2014-10-23 15:21:02
ostatnia modyfikacja: Anna Straśko 2014-10-23 15:23:46 »
drukuj wyślij link  

Dokumenty do pobrania:
 składy komisji
wszystkie dokumenty >>
 
 
. .
BIP - liczba wejść: 242984