close
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
  
  
     szukaj
strona główna | redakcja | rejestr zmian | statystyka | pomoc | administracja  
Biuletyn Informacji Publicznej
   
Archiwalny Biuletyn Informacji Publicznej
   
   
WYBORY SAMORZĄDOWE 2014:
Wizualizacja wyborów w Gminie Pniewy

 Wybory Burmistrza Gminy Pniewy

 

Wybory Rady Miejskiej Pniewy

         
  Nazwisko i imię Wiek Adres Liczba głosów
Okręg wyborczy nr 1        
KWW Bezpartyjni Faust Florian Franciszek 55 Pniewy 29
Komitet Wyborczy PSL Grupa Łukasz Marcin 29 Pniewy 132
KWW Tradycja i Nowoczesność Pniewy Kobylczak Andrzej Marek 60 Pniewy 72
KWW Gospodarna Gmina Skubiszyński Eugeniusz 57 Pniewy 137
KWW Aktywni dla Gminy Pniewy Stańko Kazimierz 56 Pniewy 30
         
Okręg wyborczy nr 2        
KWW Aktywni dla Gminy Pniewy Konieczny Andrzej Hubert 27 Pniewy 72
KWW Tradycja i Nowoczesność Pniewy Malak Leszek Józef 56 Pniewy 98
KWW Bezpartyjni Niegolewski Andrzej Piotr 62 Pniewy 34
KWW Gospodarna Gmina Stępień Lecz Marek 59 Pniewy 239
         
Okręg wyborczy nr 3        
KWW Gospodarna Gmina Kajzderski Mateusz 25 Pniewy 190
KWW Tradycja i Nowoczesność Pniewy Poczekaj Robert Jan 42 Pniewy 184
KWW Aktywni dla Gminy Pniewy Ratajczak Bolesław Marian 64 Pniewy 80
         
Okręg wyborczy nr 4        
KWW Gospodarna Gmina Biedziak Mirosław Marian 58 Pniewy 59
KWW Tradycja i Nowoczesność Pniewy Musiał Edward Szczepan 46 Pniewy 142
KWW Aktywni dla Gminy Pniewy Wendt Marek 39 Pniewy 238
         
Okręg wyborczy nr 5        
KWW Tradycja i Nowoczesność Pniewy Bartkowiak Ryszard Andrzej 42 Pniewy 97
KWW Gospodarna Gmina Batura Józef 60 Pniewy 55
KWW Bezpartyjni Jachmann Włodzimierz Jan 55 Pniewy 32
KWW Aktywni dla Gminy Pniewy Prętki Paweł Władysław 53 Pniewy 196
         
Okręg wyborczy nr 6        
KWW Bezpartyjni Bekier-Makowska Katarzyna Anna 35 Pniewy 32
KWW Gospodarna Gmina Dudziak Stefan Krzysztof 61 Pniewy 112
KWW Tradycja i Nowoczesność Pniewy Janiszewski Łukasz 25 Pniewy 168
KWW Aktywni dla Gminy Pniewy Paczkowski Andrzej 61 Pniewy 53
         
Okręg wyborczy nr 7        
KWW Tradycja i Nowoczesność Pniewy Krzyżagórska Elwira 42 Pniewy 62
KWW Bezpartyjni Pietrzak Izabela Maria 40 Pniewy 80
KWW Gospodarna Gmina Smorawska Teresa 53 Pniewy 149
         
Okręg wyborczy nr 8        
KWW Tradycja i Nowoczesność Pniewy Dolata Piotr 30 Pniewy 67
KWW Lepsza Przyszłość Kowalczuk Adam Jerzy 56 Pniewy 50
KWW Aktywni dla Gminy Pniewy Krawczyk Szymon Piotr 34 Pniewy 88
KWW Gospodarna Gmina Łowigus Bartosz Piotr 28 Pniewy 48
KWW Bezpartyjni Ostański Stanisław 71 Pniewy 113
         
Okręg wyborczy nr 9        
KWW Aktywni dla Gminy Pniewy Białkowska Agata 35 Pniewy 35
KWW Bezpartyjni Kłos Katarzyna 35 Pniewy 33
KWW Gospodarna Gmina Matuszak Krzysztof 44 Pniewy 256
KWW Tradycja i Nowoczesność Pniewy Wachowiak Bartosz 26 Pniewy 95
         
Okręg wyborczy nr 10        
KWW Gospodarna Gmina Graś Jolanta Beata 49 Orliczko 279
KWW Tradycja i Nowoczesność Pniewy Sławińska Michalina 21 Zajączkowo 48
         
Okręg wyborczy nr 11        
KWW Przemysław Chojan Chojan Przemysław Tomasz 35 Buszewo 150
KWW Gospodarna Gmina Pierko Witold Marian 49 Dęborzyce 137
         
Okręg wyborczy nr 12        
KWW Aktywni dla Gminy Pniewy Nowak Piotr Janusz 40 Lubosina 193
KWW Gospodarna Gmina Światłowski Mieczysław Jan 69 Dębina 94
         
Okręg wyborczy nr 13        
Komitet Wyborczy PSL Drgas Zbigniew 53 Chełmno 90
KWW Aktywna Wieś Jandy Andrzej Zbigniew 62 Koszanowo 78
KWW Gospodarna Gmina Kotecki Piotr 37 Chełmno 82
         
Okręg wyborczy nr 14        
KWW Aktywni dla Gminy Pniewy Prętka Sylwia Katarzyna 27 Lubocześnica 64
KWW Gospodarna Gmina Ratajczak Janusz 58 Turowo 128
KWW Tradycja i Nowoczesność Pniewy Ziółek Przmysław Józef 43 Zamorze 104
         
Okręg wyborczy nr 15        
KWW Aktywna Wieś Chojan Wiesław Władysław 53 Konin 76
KWW Aktywni dla Gminy Pniewy Durma-Więcławska Karina Magdalena 35 Rudka 28
KWW Tradycja i Nowoczesność Pniewy Papis Andrzej Cezary 59 Konin 49
Komitet Wyborczy PSL Smorawski Paweł 34 Karmin 41
KWW Gospodarna Gmina Sobczyński Zdzisław Łukasz 69 Podpniewki 113

 
informacje udostępnił:Anna Straśko
informacje wytworzył:Anna Straśko
data udostępnienia: 2014-11-19 11:04:20
ostatnia modyfikacja: Anna Straśko 2014-11-19 11:56:44 »
drukuj wyślij link  

 
. .
BIP - liczba wejść: 213812