close
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
  
  
     szukaj
strona główna | redakcja | rejestr zmian | statystyka | pomoc | administracja  
Biuletyn Informacji Publicznej
   
Archiwalny Biuletyn Informacji Publicznej
   
   
ORGANIZACJE POZARZĄDOWE:
Konsultacje społeczne w sprawie projektu uchwały dotyczącego przyjęcia Programu współpracy Gminy Pniewy z organizacjami pozarządowymi oraz z innymi podmiotami prowadzącymi dzialalność pożytku publicznego w roku 2018

Zapraszamy wszystkie zainteresowane organizacje pozarządowe oraz podmioty, o których mowa w art.3 ust.3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, do wzięcia udziału w konsultacjach projektu uchwały Rady Miejskiej Pniewy w sprawie przyjęcia Programu Współpracy Gminy Pniewy z organizacjami pozarządowymi na rok 2018.
Program ten jest najważniejszym dokumentem regulującym współpracę pniewskiego samorządu z organizacjami pozarządowymi, w związku z czym zachęcamy do konsultacji, w których mogą wziąć udział wszystkie zainteresowane organizacje pozarządowe. Treść Zarządzenia, projektu Programu i formularz do zgłaszania uwag zamieszczone są poniżej w wersji elektronicznej oraz są dostępne bezpośrednio w siedzibie Urzędu Miejskiego, na II piętrze w pokoju nr 20.

 Uwagi do projektu programu współpracy można zgłosić:Wypełniając formularz i dostarczając go do Urzędu Miejskiego, II piętro, pok.20 w nieprzekraczalnym terminie do dnia 5 października 2017 r.

 Burmistrz Gminy Pniewy wraz z Radą Gminną Pożytku Publicznego zapraszają wszystkie zainteresowane organizacje pozarządowe, do wzięcia udziału w konsultacjach projektu uchwały w sprawie przyjęcia " Programu współpracy Gminy Pniewy z organizacjami pozarządowymi na rok 2018"

Spotkanie odbędzie się dnia 2 października 2017 r., o godz.15.00, Sala Konferencyjna Urzędu Miejskiego Pniewy.

 
informacje udostępnił:Anna Fliger
informacje wytworzył:Anna Fliger
data udostępnienia: 2017-09-20 11:44:39
ostatnia modyfikacja: Anna Fliger 2017-09-20 11:44:39 »
drukuj wyślij link  

Dokumenty do pobrania:
 Formularz opinii
 Projekt Programu
 Zarządzenie
wszystkie dokumenty >>
 
 
. .
BIP - liczba wejść: 240483