close
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
  
  
     szukaj
strona główna | redakcja | rejestr zmian | statystyka | pomoc | administracja  
Biuletyn Informacji Publicznej
   
Archiwalny Biuletyn Informacji Publicznej
   
   
OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH:
Klauzula informacyjna dotycząca monitoringu wizyjnego Miasta Pniewy.

Klauzula informacyjna

dotycząca monitoringu wizyjnego Miasta Pniewy

 

  1. Administratorem danych osobowych uzyskanych w ramach monitoringu wizyjnego jest Burmistrz Gminy Pniewy z siedzibą przy ul. Dworcowej 37 w Pniewach.
  2. Podmiotem przetwarzającym dane osobowe w imieniu Administratora danych osobowych jest Komendant Straży Miejskiej w Pniewach z siedzibą przy ul. Św. Ducha 17 w Pniewach.
  3. Celem przetwarzania danych osobowych jest zapewnienie bezpieczeństwa i porządku publicznego w obszarze monitorowania.
  4. Dane przetwarzane są na podstawie art. 114 ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 r. poz. 1000).
  5. Monitoring wizyjny obejmuje wybrane obszary terenu administracyjnego miasta Pniewy. 
  6. Dane osobowe uzyskane w ramach monitoringu wizyjnego będą przechowywane przez okres nieprzekraczający 3 miesięcy od dnia ich pozyskania.
  7. W przypadku pytań dotyczących sposobu i zakresu przetwarzania danych osobowych możecie Państwo skontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych: Robert Józefowicz, kontakt listowny na adres Administratora lub email: iod@itmediagroup.pl

 

 

 

 

 

 
informacje udostępnił:Damian Bubnowski
informacje wytworzył:Robert Żelek
data udostępnienia: 2018-06-13 14:43:11
ostatnia modyfikacja: Damian Bubnowski 2018-06-13 14:44:12 »
drukuj wyślij link  

 
. .
BIP - liczba wejść: 245631