close
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
  
  
     szukaj
strona główna | redakcja | rejestr zmian | statystyka | pomoc | administracja  
Biuletyn Informacji Publicznej
   
Archiwalny Biuletyn Informacji Publicznej
   
   
RADA MIEJSKA:
Skład Rady

 

RADNI RADY MIEJSKIEJ PNIEWY

 

KADENCJA 2014 – 2018

 

 

  1. Chojan Przemysław Buszewo, 
    przemyslaw.chojan@pniewy.wlkp.pl

    Okręg wyborczy nr XI : Buszewo, Dęborzyce, Kikowo, Psarskie





  2. Drgas Zbigniew Chełmno, 

    Okręg wyborczy nr XIII : Chełmno, Jakubowo, Koszanowo




  3. Graś Jolanta Orliczko, 

    Okręg wyborczy nr X : Nojewo, Nosalewo, Orliczko, Podborowo, Zajączkowo




  4. Janiszewski Łukasz Pniewy,
    lukasz.janiszewski@pniewy.wlkp.pl 

    Okręg wyborczy nr VI : Jakubowska, Krótka, Spacerowa nr: 17, 18,19, 20, Strzelecka bez bloków nr 10A, 10B, 10C, Turowska, Zielona




  5. Kajzderski Mateusz Pniewy,
    mateusz.kajzderski@pniewy.wlkp.pl 

    Okręg wyborczy nr III : Cicha, Pogodna, Radosna, Słoneczna, Spacerowa bez nr: 17, 18, 19, 20




  6. Matuszak Krzysztof Pniewy - PRZEWODNICZĄCY RADY MIEJSKIEJ
    krzysztof.matuszak@pniewy.wlkp.pl 

    Okręg wyborczy nr IX : 

    Jeziorna, Kapłańska, Nowa, Prosta, Rynek, Środkowa, św. Ducha, św. Urszuli Ledóchowskiej, św. Wawrzyńca, Wodna





  7. Nowak Piotr Lubosina,

    Okręg wyborczy nr XII : Buszewko, Dębina, Lubosina, Lubosinek, Przystanki, Szymanowo




  8. Ostański Stanisław Pniewy, 

    Okręg wyborczy nr VIII : 

    Adama Mickiewicza, Gen. Józefa Hallera, Grobla, Kowalska, Ogrodowa, Powstańców Wielkopolskich, Strzelecka bloki nr: 10A, 10B, 10C, Szkolna, Świętego Floriana, Wolności





  9. Prętki Paweł Pniewy, - WICEPRZEWODNICZĄCY RADY MIEJSKIEJ,

    Okręg wyborczy nr V : Dr W. Felickiego, Dworcowa, Łąkowa, Międzychodzka, Młyńska, Pocztowa, Poznańska nr: 1, 2, 3, 4, 6, 8, 8A, Spichrzowa, Targowa, Poziomkowa




  10. Ratajczak Janusz Turowo,

    Okręg wyborczy nr XIV : Berdychowo, Dąbrowa, Lubocześnica, Turowo, Zamorze




  11. Skubiszyński Eugeniusz Pniewy, 

    Okręg wyborczy nr I : 25 Stycznia, Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Cisowa, Dębowa, Grabowa, Halluin, Jarzębinowa, Jaworowa, Jodłowa, Klonowa, Lipowa, Modrzewiowa, Oba,  Radkowska, Sosnowa, Świerkowa, Topolowa




  12. Smorawska Teresa Pniewy,

    Okręg wyborczy nr VII : Bolesława Prusa, Henryka Sienkiewicza, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Lwówecka, Marii Konopnickiej, Władysława Stanisława Reymonta, Zamorska




  13. Sobczyński  Zdzisław Podpniewki,

    Okręg wyborczy nr XV : Karmin, Konin, Konin-Huby, Koninek, Podpniewki, Psarce, 
    Psarki, Rudka




  14. Stępień Lech Pniewy, 

    Okręg wyborczy nr II : Ignacego Łukaszewicza, Jasna, Jędrzeja Śniadeckiego, Konińska, Mikołaja Kopernika, Miła, Osiedle Wyzwolenia, Poznańska bez nr: 1, 2, 3, 4, 6, 8, 8A, Promienista, Spokojna, Sportowa, Tęczowa, Okrężna




  15. Wendt Marek Pniewy
    marek.wendt@pniewy.wlkp.pl 

    Okręg wyborczy nr IV : Azaliowa, Fiołkowa, Frezjowa, Gerberowa, Hiacyntowa, Irysowa, Konwaliowa, Krokusowa, Ks. Mariana Maciejewskiego, Lawendowa, Leśna, Liliowa Łubinowa, Piastowska, Polna, Różana, Sasankowa, Słonecznikowa, Słowiańska, Stokrotkowa, Tulipanowa, Wiśniowa, Wroniecka, Wspólna, Żonkilowa


 
informacje udostępnił:Szymon Kowalewicz
informacje wytworzył:Szymon Kowalewicz
data udostępnienia: 2011-04-29 12:14:37
ostatnia modyfikacja: Szymon Kowalewicz 2015-04-23 09:30:54 »
drukuj wyślij link  

 
. .
BIP - liczba wejść: 237376