close
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
  
  
     szukaj
strona główna | redakcja | rejestr zmian | statystyka | pomoc | administracja  
Biuletyn Informacji Publicznej
   
Archiwalny Biuletyn Informacji Publicznej
   
   
MAPA AKTYWNOŚCI ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH:
SAMORZĄD JUTRA - WSPARCIE ADMINISTRACJI W WOJEWÓDZTWIE WIELKOPOLSKIM

 

W ramach projektu „Samorząd Jutra – wsparcie administracji w województwie wielkopolskim” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet V Dobre rządzenie, Działanie 5.2 Wzmocnienie potencjału administracji samorządowej; Poddziałanie 5.2.1 Modernizacja zarządzania w administracji samorządowej, przygotowano rozwiązania, których celem jest stworzenie i bieżące aktualizowanie „mapy aktywności” organizacji pozarządowych, pozwalającej na zebranie i aktualizację danych nt. organizacji pozarządowych z terenu gminy Pniewy.

„Mapa aktywności” prowadzona będzie w celu systematycznego dostarczania aktualnej informacji mieszkańcom, organizacjom i innym zainteresowanym działalnością organizacji pozarządowych, w szczególności służyć ma do:

1)       Informowania o konkursach, konsultacjach, spotkaniach i innych istotnych dla organizacji pozarządowych przedsięwzięciach organizowanych przez gminę Pniewy.

2)       Konsultowania projektu rocznego programu współpracy, o którym mowa w art. 5a ust. 1 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2010 r. Nr 234, poz. 1536 z późn. zm.),

3)       Konsultowania programów wieloletnich, strategii gminnych/powiatowych* oraz innych projektów gminy Pniewy istotnych dla sektora pozarządowego,

4)       Organizowania spotkań właściwych merytorycznych pracowników Urzędu Miejskiego w Pniewach  z przedstawicielami organizacji pozarządowych w celu wzajemnej wymiany informacji, opinii, propozycji, ocen itp. w zakresie współpracy wzajemnej.

Kwestie dotyczące zbierania i uaktualniania danych znajdujących się w „mapie aktywności” organizacji pozarządowych reguluje zarządzenie Burmistrza Gminy Pniewy.

Zarządzenie ( w załączeniu)

W celu uaktualnienia danych prosimy o wypełnienie ankiety stanowiącej załącznik do zarządzenia i przesłanie jej drogą elektroniczną na adres anna.fliger@pniewy.wlkp.pl a następnie przesłanie ankiety pocztą do Urzędu Miejskiego w Pniewach na adres ul. Dworcowa 37 62-045 Pniewy lub dostarczenie osobiście do Urzędu Miejskiego w Pniewach (pokój nr 20).

Ankieta ( w załączeniu)

 

 
informacje udostępnił:Szymon Kowalewicz
data udostępnienia: 2013-04-30 10:36:40
ostatnia modyfikacja: Szymon Kowalewicz 2013-05-23 13:45:23 »
drukuj wyślij link  

Dokumenty do pobrania:
 Mapa aktywności organizacji pozarządowych
 Ankieta
 Zarządzenie
wszystkie dokumenty >>
 
 
. .
BIP - liczba wejść: 213575